08.12.2099р. Клірик Криворізької єпархії привітав особовий склад в/ч А 3283 м. Кривого Рогу з Днем Збройних сил України.

ar.jpg  З благословення архієпископа Криворізького і Нікопольського Єфрема, клірик Криворізької єпархії настоятель храму Георгія Побідоносця м. Кривий Ріг протоієрей Олег Мартинов привітав військовослужбовців в/ч А 3283, що розташована у районі Всебратське – 2 м. Кривого Рогу. Слід зазначити, що між православної парафією та військовою частиною існують теплі і конструктивні відносини. Зусиллями настоятеля та командування в/ч ведеться будівництво нового православного храму в пам’ять загиблих воїнів у роки Великої Вітчизняної війни.  З благословення правлячого архієрея та зі згоди військового керівництва частини настоятель веде регулярну душпастирську роботу як з молодшим військовим складом так і з офіцерським корпусом з їхніми сім’ями. В своєму слові протоієрей Олег нагадав військовим про їх патріотичний високий обов’язок перед Батьківщиною та самовідданість служби Богу і своєму народу. Після чого надав воїнам Боже благословіння та побажав їм терпіння і наснаги в несенні їхньої повсякденної праці. Також зі словами привітань виступили: представник Криворізького міського виконавчого комітету Дегтяр І.В., депутат міської Ради Левандовський П.А., заступник генерального директора “Індбуд” Березовський О.М.