23.01.2010р. Дніпродзержинськ. Меценат Криворізької єпархії нагороджений орденом УПЦ.

awer.jpg  З благословіння Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Володимира, митрополита Київського і всієї України, архієпископ Криворізький та Нікопольський Єфрем нагородив благословенною грамотою Священного Синоду та ювілейним орденом УПЦ “450 років перенесення чудотворного образу Почаївської ікони Божої матері на Волинь” генерального директора ТОВ Зовнішньоторгівельної фірми “МіКомп” Мороза О.М.  з нагоди 50-річчя з дня народження. ТОВ “МіКомп” засновано у 1994 році у м. Дніпродзержинськ, в якій працює понад 750 людей. Завдяки компанії в місті з’явилися близько 40 нових сучасних будинків та споруд, які отримали дипломи на всеукраїнських конкурсах з містобудування. Великим досягенням компанії стало відкриття оновленого басейну олімпійського стандарту, який щоденно відвідує понад 100 школярів, а всі школярі міста з 1- 4 класи навчаються безкоштовно плавати у басейні. Керівництво компанії займається меценатством, надає суттєву підтримку творчим колективам міста, міському музею історії, а також Православним храмам і монастирям Дніпродзержинського благочиння. На єдиній у місті радіокомпанії “МіКомп” (FM 104,4), засновником якої є згалана компанія вже декілька років щоденно надається безкоштовний ефір для передачі “Бесіди про Православ’я”, котру веде настоятель Свято-Миколаївського собору м. Дніпродзержинськ протоієрей Констянтин Свидунович. Мороз О. М. Являється почесним громадянином міста, нагороджений усіма міськими нагородами та орденом голови ОДА “За розвиток регіону”. Архієпископ Єфрем сердечно привітав ювіляри з високою церковною нагородою та побажав йому творчих успіхів у справі служіння Святій Цекрві та Дніпропетровській землі.